منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Mazuma امسال کریسمس به روی پرده بازمی گردد

Mazuma امسال کریسمس به روی پرده بازمی گردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Liverpool Agency Zút پشت کمپین تلویزیونی جدید Mazama Mobile است که امروز برای اولین بار از ITV پخش شد. Mazama Mobile پیشروترین شرکت بازیافت آنلاین تلفن همراه در بریتانیا است.

تیم Zút در طول کل فرآیند از نزدیک با این برند کار کرد، ابتدا پیام‌ها و فیلمنامه‌های تبلیغاتی اولیه را قبل از شروع تصویربرداری ایجاد کرد و سپس در نهایت شخصیت خود “Maz” را از طریق VFX و انیمیشن شخصیت‌های سه بعدی زنده کرد.

اولین مورد از یک سری آگهی‌های جدید، طعمی جشن دارد و مبادلات فناوری و فروشگاه آنلاین Mazuma Mobile را در آستانه کریسمس برجسته می‌کند.

مت تامپسون، مدیر خلاقیت، توضیح می‌دهد: «تیم مازوما به شدت به برند و شخصیت «ماز» خود علاقه دارند. در مراحل اولیه، ما زمان و انرژی زیادی را برای توسعه “Maz” صرف کردیم و سخت تلاش کردیم تا شخصیت و جذابیت بیشتری را به نمایش بگذاریم.

«هنگام ایجاد سناریوها، ما همچنین بر نیاز به برجسته کردن طیف فناوری‌هایی که Mazuma می‌تواند بازیافت کند، متمرکز ماندیم، و فکر می‌کنم که تعادل درستی را در حفظ سرگرمی، بازی و خاطره‌انگیز نگه داشتن چیزها ایجاد کردیم.

با همکاری نزدیک با تیم داخلی Mazuma و درک نیازهای آن‌ها برای سال پیش رو، ما توانسته‌ایم میزان محتوایی را که می‌توانیم از یک شات ضبط کنیم، به حداکثر برسانیم، و به ما امکان می‌دهد تبلیغات تلویزیونی متعددی را با آثار هنری پشتیبانی برای دارایی‌های دیجیتال ایجاد کنیم. “

سوزان پارکر، رئیس بازاریابی برند در Mazuma، گفت: “تیم Zut از ابتدا تا انتها کار با آنها لذت بخش بود. آنها سخت کار کردند تا برند ما را در مراحل اولیه درک کنند و در طول تولید و پس از تولید دقیق بودند. کل تیم مازوما از نتایج نهایی خوشحال هستند.”

تبلیغات تلویزیونی جدید را می توانید اینجا ببینید.