منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 8 بازی و اپلیکیشن موثر برای یادگیری سریع تایپ کردن

8 بازی و اپلیکیشن موثر برای یادگیری سریع تایپ کردن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
8 بازی و اپلیکیشن موثر برای یادگیری سریع تایپ کردن

رایانه ها و تلفن های همراه به ابزاری یکپارچه در زندگی حرفه ای و شخصی ما تبدیل شده اند، بنابراین روش های اصلی استفاده از قلم و کاغذ ممکن است دیگر چندان رایج نباشد.

در حالی که روش های قدیمی یادداشت برداری ما ممکن است به طور کامل ما را رها نکرده باشند، فناوری بدون قصد کاهش سرعت در حال پیشرفت است. آی‌پدها در حال ورود به صنعت خدمات هستند، تماس‌های ویدیویی جای مصاحبه‌های حضوری را می‌گیرند، و رسیدهای فروشگاه‌ها به صندوق‌های ورودی ما راه پیدا می‌کنند – که همه اینها نیازمند مهارت‌های نوشتاری هستند.

پس چگونه سریعتر تایپ می کنید؟

یادگیری یک مهارت جدید نباید خسته کننده باشد و هرگز نباید اینطور می شد. خوشبختانه، بازی‌ها و برنامه‌های موثری وجود دارند که می‌توانند به شما در یادگیری تایپ سریع با دقت و دقت سریع کمک کنند.

چرا تایپ سریع اهمیت دارد؟

یادگیری نحوه تایپ سریع یک تغییر بازی است. در واقع با تایپ سریع می توانید 21 روز در سال را صرفه جویی کنید!

در حالی که چند دقیقه وقت گذاشتن برای تنظیم یک ایمیل طولانی یا ارسال پاراگراف در یک پیام متنی ممکن است زیاد به نظر نرسد، دقیقه ها به زودی جمع می شوند و لیست طولانی کارهایی که باید انجام دهید خسته کننده می شود. در پایان روز، زمان تلف می شود و انبوه کار بالای سر شما انباشته می شود.

چرا برخی از این ناامیدی ها را با تمرین و صرف وقت آزاد خود برای ساختن حافظه عضلانی کاهش نمی دهید؟

یادگیری مجموعه ای ساده از مهارت ها مانند تایپ سریع می تواند به طور چشمگیری سایر زمینه های اصلی زندگی از جمله مدیریت زمان و اولویت بندی را بهبود بخشد. نه تنها به شما کمک می کند تا وظایف را به طور موثر در محل کار و زندگی شخصی خود انجام دهید، بلکه بهره وری شما را نیز افزایش می دهد.

8 موثرترین بازی و برنامه رایتینگ

هر کس با سرعت متفاوتی یاد می گیرد و از روش های متفاوتی استفاده می کند. در حالی که برخی تحت فشار و ضرب‌الاجل‌های تنگاتنگ بهتر کار می‌کنند، برخی دیگر زمانی که زمان کافی برای یادگیری و جذب دانش ارائه شده داده می‌شود، پیشرفت می‌کنند. با وجود تعداد منابع موجود در گوشه های توخالی اینترنت، همه چیز در مورد یافتن منبعی است که به شما کمک می کند تا پتانسیل کامل خود را بیاموزید.

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

چه یک نینجا صفحه کلید باشید یا نباشید، در اینجا چند بازی و برنامه تایپ موثر وجود دارد که به شما امکان می دهد سرعت، دقت خود را آزمایش کنید و شاید در طول مسیر به سفینه های فضایی شلیک کنید.

برای مبتدی ها

1. ورودی آنلاین سریع

8 بازی و اپلیکیشن موثر برای یادگیری سریع تایپ کردن

چه چیز سرگرم کننده تر از نوشتن داستان آلیس در سرزمین عجایب یا متن آهنگ “هی جود”؟ ورودی آنلاین سریع یک بازی نوشتاری آنلاین است که به شما امکان می دهد در دنیای خلاقانه و آشنای کتاب ها، افسانه ها، آهنگ های معروف غوطه ور شوید و حتی مهارت های ورود اطلاعات خود را بهبود ببخشید.

قاب آبی روشن حاوی متن است که پس از فشار دادن کلیدهای صحیح سبز می شود. پس از پایان تایمر شخصی، صفحه آماری ظاهر می شود که کلماتی را که در دقیقه تایپ کرده اید، دقت، ورودی های صحیح و نادرست و میزان خطا را به شما نشان می دهد.

2. تایپ ترینر

8 بازی و اپلیکیشن موثر برای یادگیری سریع تایپ کردن

معلم نویسندگی

یکی دیگر از پلتفرم های آنلاین مناسب برای تایپیست هایی است که به دنبال آموزش های گام به گام هستند. یادگیری کلیدهای صفحه کلید می تواند گیج کننده باشد، به خصوص برای کسانی که چندان آشنا نیستند یا به تایپ کردن با صفحه کلید کامپیوتر عادت ندارند.

Typing Trainer مجموعه‌ای از درس‌های گام به گام دارد که همه چیز را از تمرین‌های جمله، مقدمه‌ای تا کلیدهای جدید با پیشرفت درس‌ها و آزمون مهارت را پوشش می‌دهد. تایپ ترینر به طور خاص ویژگی های منحصر به فرد را در هر درس برجسته می کند، از جمله بخش گرم کردن که در آن کاربر شروع به ساختن حافظه عضلانی می کند و یاد می گیرد بدون نگاه کردن به صفحه کلید تایپ کند.

این وب سایت همچنین برای شناسایی مشکلاتی که کاربر هنگام وارد کردن کلمات یا جملات خاص با آن مواجه می شود، برنامه ریزی شده است.

3. TapTyping – Typing Trainer

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

8 بازی و اپلیکیشن موثر برای یادگیری سریع تایپ کردن

احساس تایپ فیزیکی روی صفحه کلید، و سپس احساس تایپ کردن بر روی یک دستگاه تلفن همراه با صفحه لمسی وجود دارد.

از آنجایی که استفاده از تلفن همراه با زندگی روزمره ما ادغام شده است، یادگیری تایپ با تلفن همراه به همان اندازه مهارت است که تایپ کردن در رایانه. اپلیکیشن نوشتن موبایل، TapTyping – مربی تایپبه کاربران این امکان را می دهد که در حین حرکت تمرین کنند، و برای مسافرانی که می خواهند نوشتن را در حالی که در پایین هستند تمرین کنند عالی است.

این برنامه به شما امکان می‌دهد تایپیست‌های دیگر در سراسر جهان را با رهبران جهانی TapTyping به چالش بکشید و مهارت‌های خود را با گذراندن درس‌های پیشرفته آزمایش کنید. همیشه جای پیشرفت وجود دارد و با این اپلیکیشن می‌توانید اشتباهات خود را با نگاه کردن به یک نقشه حرارتی از حرکات انگشت خود تشخیص دهید.

برای نویسندگان و برنامه نویسان حرفه ای

4. خطرناک ترین برنامه نوشتن

8 بازی و اپلیکیشن موثر برای یادگیری سریع تایپ کردن

مناسب برای نویسندگانی که با بلوک خلاقانه یا مهلت محدود روبرو هستند خطرناک ترین برنامه نوشتن وب سایتی است که باعث می شود انگشتان شما به همان سرعت ایده های شما تایپ کنند.

اگر بیش از 5 ثانیه مکث کنید، هر چیزی که نوشته اید به آرامی از روی صفحه محو می شود.

جلسات از 3 دقیقه تا 20 دقیقه طول می کشد یا می تواند از 75 تا 1667 کلمه باشد. این برنامه آنلاین برای طوفان فکری، نوشتن فصلی از دست نوشته ای که در آن گیر کرده اید یا به شما کمک می کند کار را به تعویق بیندازید، عالی است.

اگر برای این چالش آماده هستید، حالت هاردکور را امتحان کنید، یک نسخه جایگزین که در آن یک حرف روی صفحه ظاهر می شود. این سطح به شما اجازه نمی دهد تا کل کلمه، جملات یا حتی اشتباهات املایی یا دستوری را تصحیح کنید تا زمانی که تایمر تمام شود.

در صورت تعجب، کپی و چسباندن تا پایان هر جلسه گزینه ای نیست.

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

5. گربه نوشتن

8 بازی و اپلیکیشن موثر برای یادگیری سریع تایپ کردن

به دنبال بهبود مهارت های نوشتاری خود هستید؟ همچنین به عنوان یک معلم خصوصی کار می کند معرفی یک گربه دارای لیستی از دوره های معمول نوشتن با گزینه ای برای امتحان سایر درس های پیچیده تر، مانند HTML. یادگیری تایپ کد یکی دیگر از مهارت های ارزشمند است که ارزش افزودن دارد.

حتی با وجود علاقه گاه به گاه به دنیای کدنویسی، استفاده از دوره کدنویسی مهارت های تایپ شما را بهبود می بخشد و به انگشتان شما اجازه می دهد با ترکیب غیرمعمول کلمات و علائم نقطه گذاری روی صفحه کلید آشنا شوند.

حتی نوشتن یک دوره کدنویسی ممکن است دشوار باشد، اما همه اینها بخشی از حافظه عضلانی است. مطابق با روانشناسی امروزتنها تعداد انگشت شماری از مردم در واقع یاد می گیرند که چگونه با نگاه کردن به صفحه کلید واقعی تایپ کنند، در حالی که اکثریت مردم کلیدهای خاصی را به طور مستقیم از طریق حافظه عضلانی پیدا می کنند.

دوره های موجود عبارتند از EcmaScript 6، HTML 5 و CSS 3.

بازی های سرگرم کننده تایپ

6. ZType – مهاجمان فضایی با وبستر ملاقات می کنند

8 بازی و اپلیکیشن موثر برای یادگیری سریع تایپ کردن

بازی نمادین دهه 70 را به یاد دارید که به شما امکان می داد با لیزر دو گلوله ای به بیگانگان کوچک بنفش و سبز از یک سر صفحه به سر دیگر شلیک کنید؟ باورش سخته مهاجمان فضایی به تازگی وارد 40 سالگی شده‌اید، اما هنوز هم می‌توانید همان آدرنالین را با آن افزایش دهید ZTypeیک بازی تایپ با همان مفهوم تیراندازی.

Ztype به صورت امواج کار می کند – مراحل پاکسازی، اما به جای بیگانگان، قبل از اینکه موشک ها کشتی شما را در پایین صفحه نابود کنند، باید کلمات را تایپ کنید. هر از گاهی کلمات طولانی تر و پیچیده تر ظاهر می شوند و اگر کلمات در زمان تعیین شده وارد نشوند، یک سری حروف مانند موشک پراکنده می شوند.

بازی سریع روی انگشتان است و هنوز هم قلب شما را تا انتها پمپ می کند.

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

7. Epistory – تواریخ تایپ شده

8 بازی و اپلیکیشن موثر برای یادگیری سریع تایپ کردن

اگرچه خرید این بازی هزینه دارد، اما اگر به دنبال یک حالت تازه و جایگزین برای یادگیری نحوه تایپ سریع هستید، ارزش سرمایه گذاری را دارد.

Epistory – تواریخ تایپی یک بازی اکشن ماجراجویی RPG در مورد یک دختر جوان سوار بر روباه در قلمروی جادویی و تخیلی است. آنها با هم در اشکال و اشکال کلمات با دشمنان مبارزه می کنند.

هنگامی که شروع می کنید، تقریباً فراموش می کنید که در حال انجام یک بازی تایپ هستید. زیبایی شناسی هنری صنایع دستی کاغذی بازی شما را با رنگ های زنده و داستان شخصیت ها مجذوب خود می کند و در عین حال باعث می شود مهارت های نوشتاری خود را بسازید.

8. ورودی روزانه نقل قول

8 بازی و اپلیکیشن موثر برای یادگیری سریع تایپ کردن

نیاز به الهام دارید؟ دیگه نگو

ورودی نقل قول روزانه یکی از بسیاری از بازی‌های موجود در Wordgames.com است، وب‌سایتی که انواع بازی‌های نوشتاری را در سطوح مختلف بر اساس تجربه شما ارائه می‌دهد.

با تایپ نقل قول روزانه، کاربران می توانند نقل قول های الهام بخش از رهبران، مخترعان و مبتکران مشهور مانند مارک تواین و آلبرت انیشتین را تایپ کنند.

ردیف پایین

در پایان روز، نظم و انضباط و صبر چیزی است که به ما می آموزد سریعتر بنویسیم. همه چیز به این بستگی دارد که این تعهد را داشته باشید که نه تنها مهارت های نوشتاری خود را بهبود ببخشید، بلکه مهارتی مادام العمر است که برای سایر زمینه های زندگی مفید است.

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

با تمرین روزانه و استفاده از بازی‌ها و برنامه‌های مؤثر، فقط زمان زیادی است که ضربه زدن به کلید به طبیعت دوم تبدیل شود و مغز شما برای یادگیری سریع‌تر مهارت‌های دیگر سازگار شود.

تصویر ویژه: Unsplash از طریق unsplash.com