منو سایت

7 افسانه در مورد بازیافت گوشی قدیمی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
7 افسانه در مورد بازیافت گوشی قدیمی

آیا به این دلیل که مطمئن نیستید با آن چه کار کنید، گوشی قدیمی را در دست گرفته اید؟ بازیافت گوشی شما یک راه آسان و موثر برای کاهش زباله های الکترونیکی، حفظ منابع طبیعی و حفاظت از محیط زیست است. این افسانه را قبول نکنید که بازیافت گوشی شما گران، بیهوده یا ارزش آن را ندارد. به‌عنوان پیشرو در تجارت آیفون، سایر گوشی‌های هوشمند و حتی کنسول‌های بازی، ما قصد داریم برخی از افسانه‌های رایج در مورد بازیافت گوشی را از بین ببریم و اطلاعاتی را که برای بازیافت گوشی خود با اطمینان لازم دارید در اختیار شما قرار دهیم.

چه تلفن شما قدیمی، قدیمی یا دیگر استفاده نشود، بازیافت کار درستی است. بیا شروع کنیم!

افسانه 1: تلفن قدیمی من برای بازیافت خیلی قدیمی است.

هیچ گوشی برای بازیافت آنقدر قدیمی نیست! بازیافت تلفن های قدیمی به کاهش زباله های الکترونیکی که می تواند به محیط زیست و سلامت انسان آسیب برساند کمک می کند. به علاوه، از یک اقتصاد دایره ای پشتیبانی می کند که در آن منابع به جای دور ریختن، دوباره استفاده می شوند. حتی تلفن های قدیمی را می توان برای استخراج فلزات ارزشمندی مانند طلا، نقره، مس و پالادیوم بازیافت کرد که می توان از آنها برای ساخت دستگاه های جدید استفاده کرد. بنابراین اگر گوشی قدیمی دارید، در بازیافت آن تردید نکنید. ما حتی اگر می‌خواهید آیفون 6 خود را بفروشید، صرف نظر از اینکه چقدر قدیمی باشد، صرافی نقدی ارائه می‌کنیم. این یک راه آسان برای کاهش تأثیر شما بر محیط‌زیست و حمایت از پایداری است.

7 افسانه در مورد بازیافت گوشی قدیمی

باور غلط 2: بازیافت گوشی من گران است.

باز هم نه، این دور از واقعیت است. در واقع، زمانی که تصمیم به فروش تلفن همراه Mazuma خود می‌گیرید، هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت و تنها در صورتی که ارزش گوشی شما بیش از 750 پوند باشد، باید هزینه پست را بپردازید. شما می توانید برچسب خود را چاپ کرده و برای ما ارسال کنید، از ما کیسه فری پست درخواست کنید یا از تحویل DPD استفاده کنید. هنگامی که تلفن شما را دریافت کردیم، ارزیابی های خود را انجام می دهیم و سپس، اگر از پیشنهاد ما راضی بودید، پول را مستقیماً به بانک شما ارسال می کنیم. حتی اگر از این پیشنهاد راضی نباشید، ما تلفن را به صورت رایگان برای شما ارسال می کنیم. ما هیچ هزینه‌ای از فروشنده یا هزینه‌های پنهان نمی‌خواهیم. پولی که ما نقل می کنیم پولی است که به دست می آورید. خیلی ساده است.

افسانه 3: اگر گوشی من را بازیافت کنم دور انداخته می شود.

قطعا نه! هر گوشی مملو از قطعات و مواد ارزشمندی است که در تعمیر گوشی های دیگر مفید است. بازیافت تلفن تضمین می کند که به درستی دور ریخته می شود و به زباله های الکترونیکی کمک نمی کند.

7 افسانه در مورد بازیافت گوشی قدیمی

برنامه‌های بازیافت تلفن به‌طور خاص برای جلوگیری از دور انداختن تلفن‌ها طراحی شده‌اند، بنابراین می‌توانید وقتی گوشی خود را به مراکز بازیافتی مانند ما می‌فروشید، انتخابی مسئولانه انجام می‌دهید. بنابراین حتی اگر می خواهید یک گوشی خراب را بفروشید، می توانید مطمئن باشید که از هر قطعه به خوبی استفاده می شود. قطعاتی که قابل اعتماد نیستند به طور ایمن و سازگار با محیط زیست دفع می شوند و از زباله های بیشتر در محل های دفن زباله جلوگیری می کنند.

افسانه 4: ارزش بازیافت گوشی من را ندارد زیرا مهم نیست.

بازیافت گوشی یکی از تاثیرگذارترین کارهایی است که می توانید برای کاهش زباله های الکترونیکی و حفاظت از محیط زیست انجام دهید. زباله های الکترونیکی یک مشکل رو به رشد در سراسر جهان است و هر گوشی بازیافتی به کاهش میزان زباله در محل های دفن زباله یا زباله سوز کمک می کند. علاوه بر این، بازیافت تلفن شما با کاهش نیاز به استخراج و پردازش منابع جدید برای تولید دستگاه های الکترونیکی جدید، به حفظ منابع طبیعی کمک می کند.

سال گذشته ما تقریباً 36 تن تلفن را از زباله‌های زباله نجات دادیم، اما نمی‌توانستیم بدون استفاده مشتریان از خدمات بازیافت تلفن، این کار را انجام دهیم. به علاوه، وقتی گوشی خود را به جای فرستادن به سطل زباله بازیافت می کنید، اساساً دو گوشی را ذخیره می کنید. تلفنی که از رفتن به محل دفن زباله جلوگیری می کنید و تلفنی که به لطف دستگاه شما قابل تعمیر است. یا، اگر در شرایط خوبی است، می‌توانید به شخصی کمک کنید تا پول خود را در یک دستگاه جدید صرفه‌جویی کند و اقتصاد را سبزتر نگه دارد.

افسانه 5: من نیازی به بازیافت گوشی خود ندارم زیرا فقط یک دستگاه است.

همانطور که در بالا ذکر شد، هر دستگاه حاوی اجزای ارزشمندی است که می توان از آنها برای چیز دیگری استفاده کرد. قطعات اصلی قابل بازیافت عبارتند از:

  • باتری ها
  • قطعات فلزی
  • روکش های پلاستیکی
  • آنتن ها
  • کانکتورهای باتری
  • صفحه نمایش LED
  • میکروفون ها
  • پیچ
  • بلندگوها

حتی اگر بازیافت گوشی شما یک عمل کوچک به نظر می رسد، هر ذره ای در نجات سیاره اهمیت دارد. به همین دلیل است که حتی اگر گوشی شما خراب شده باشد، می‌توان برخی از موارد را بازیابی کرد و مجدداً برای ساخت دستگاه‌های جدید یا تعمیر دستگاه‌های در شرایط بهتر استفاده کرد. بنابراین این افسانه را باور نکنید که بازیافت گوشی شما تفاوتی ایجاد نمی کند. با دادن تلفن خود به یک مرکز بازیافت مانند Mazuma، به ایجاد آینده ای پایدارتر برای همه ما کمک می کنید.

7 افسانه در مورد بازیافت گوشی قدیمی

افسانه 6: من فقط باید تلفن قدیمی ام را دور بیندازم زیرا راحت تر است.

البته فقط باز کردن سطل و رها کردن آن 60 ثانیه کامل طول می کشد (بسته به اینکه چقدر به سطل نزدیک هستید). با این حال، زمانی که زمین شروع به تمام شدن مواد با ارزش برای ساخت دستگاه‌های جدید کند، تهیه یک تلفن جدید برای نسل‌های آینده چالش بسیار بیشتری خواهد بود. ناگفته نماند تمام موجوداتی که می‌توانید با سمومی که ایجاد می‌کنند و خطرات آتش‌سوزی بالقوه‌ای که در هنگام رسیدن به محل دفن زباله ایجاد می‌کنند، در معرض خطر قرار دهید. نگران نباش؛ ما خدمات خود را بسیار آسان و ساده کرده ایم. شما تعجب خواهید کرد که بازیافت گوشی چقدر آسان است. در واقع، می تواند ظرف یک روز از کشوی آشغال شما ناپدید شود. ما را باور نمی کنید؟ به نحوه کارکرد آن نگاهی بیندازید و ببینید چقدر آسان است که گوشی یا دستگاه قدیمی خود را بازیافت کنید.

افسانه 7: باید گوشی قدیمی ام را به جای بازیافت بفروشم.

بازیافت دستگاهتان سبزترین گزینه ای است که می توانید انتخاب کنید. یا حالا صدای ما را بشنو شما می توانید هر دو را انجام دهید! ما برخی از بهترین قیمت ها را به صورت آنلاین ارائه می دهیم تا به ما اجازه بازیافت گوشی شما را بدهید. بنابراین این واقعیت که می‌توانید از آن پول در بیاورید، یک انتخاب شگفت‌انگیز برای گوشی قدیمی‌تان است، و باز هم، ما این فرآیند را به قدری واضح و ساده انجام داده‌ایم که فروش گوشی شما آسان‌تر نیست. برای پول نقد.

7 افسانه در مورد بازیافت گوشی قدیمی

اکنون که این افسانه های رایج را از بین برده ایم، منتظر چه چیزی هستید؟ امروز برای تلفن یا دستگاه قدیمی خود پول نقد دریافت کنید. شما همچنین می توانید لپ تاپ خود را بفروشید یا حتی پلی استیشن 4 خود را معامله کنید و همان روزی که دستگاه شما را دریافت کردیم، پول نقد را در بانک خود دریافت کنید. همین امروز یک پیشنهاد دریافت کنید و از خود چیزی خوب پذیرایی کنید یا حتی به برخی از دستگاه های جدیدتر ارتقا دهید.