منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 5 برنامه رایگان که در هزینه شما صرفه جویی می کند

5 برنامه رایگان که در هزینه شما صرفه جویی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 برنامه رایگان که در هزینه شما صرفه جویی می کند

با نزدیک شدن به ایام جشن و مشکلاتی که بسیاری از مردم به دلیل بحران هزینه زندگی با آن مواجه هستند، در حال حاضر صرفه جویی در هزینه برای اکثر مردم اولویت است. سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی کلیدی برای نگه‌داشتن این پول‌ها هستند و بسیاری از برنامه‌ها برای کمک به آن‌ها وجود دارند.

در حالی که می‌توانید تلفن سامسونگ خود را به صورت نقدی بفروشید، با خدماتی مانند خدمات تلفن همراه شگفت‌انگیز Mazuma، راه‌های زیادی برای صرفه‌جویی در گوشی شما وجود دارد. بیایید نگاهی به 5 نوع از برنامه های برتر برای تلفن های شما بیندازیم که شما را از دنیای بی نظمی مالی در امان نگه می دارند.

1. درخواست بانکداری آنلاین شما

بانکداری آنلاین سالهاست که وجود دارد و دسترسی آسان به تمام حساب های شما را فراهم می کند. اما در حالی که اکثر مردم می‌دانند که برنامه‌های قابل دانلود را ارائه می‌دهند، آیا تمام ویژگی‌های برنامه‌های بانکی خود را بررسی کرده‌اید؟ بسیاری از برنامه‌ها، مانند Barclays، به شما امکان می‌دهند بدهی‌های مستقیم و سفارشات ثابت خود را در نمای تقویم مشاهده کنید، و به شما این امکان را می‌دهند که ببینید چه زمانی می‌توانید کمی بیشتر از حد معمول هزینه کنید یا چه زمانی نیاز به کاهش هزینه دارید. همچنین فرصتی عالی برای دیدن تمام صورتحساب های خود و دیدن جایی که می توانید کاهش دهید ارائه می دهد.

5 برنامه رایگان که در هزینه شما صرفه جویی می کند

دور از چشم، دور از ذهن. گزینه دیگری که می توانید در برنامه بانکداری آنلاین خود به آن نگاه کنید، پس انداز هایی است که بسیاری از برنامه های بانکی ارائه می دهند. این به شما کمک می کند تا جیب های کوچک پول نقد را برای روزهای بارانی نگه دارید. شما می توانید یکی برای تعمیر و نگهداری خودرو، صرفه جویی عمومی، یا حتی یکی به طور خاص برای هدیه داشته باشید. برای هر چیزی که پس انداز می کنید، می توانید پول را جدا از حساب معمولی خود بدون باز کردن چندین حساب بانکی نگه دارید.

همچنین می‌توانید محدودیت‌هایی برای هزینه‌ها تعیین کنید و از استفاده بیش از حد از کارت خود در گردش‌های شبانه، خرید یا تعطیلات آخر هفته جلوگیری کنید. همه برنامه‌های بانکی همچنین به تفکیک مناطقی که پول خود را در آن خرج می‌کنید، ارائه می‌دهند و به شما این فرصت را می‌دهند که هر گونه هزینه اضافی را که به طور منظم رخ می‌دهد مرتب کنید. برنامه بانکی معمولی شما دارای ویژگی‌های زیادی است که به شما کمک می‌کند پس‌انداز کنید، بنابراین چرا برنامه بانکی‌تان را بررسی نکنید که چه کاری می‌تواند برای شما انجام دهد؟

2. برنامه های بودجه بندی

در حالی که اکثر برنامه های بانکی دارای ویژگی های زیادی برای کمک به بودجه شما هستند، می توانید تمام حساب های جاری، حساب های پس انداز و حتی حساب های اعتباری خود را در یک برنامه مفید ترکیب کنید. آنها متفاوت هستند، و البته، اگر از ایمنی و قابلیت اطمینان پلتفرم اطمینان نداشته باشید، استفاده از یک نام ثبت نشده می تواند امور مالی شما را در معرض خطر قرار دهد. هر برنامه بودجه بندی که نیاز به دسترسی به حساب بانکی شما دارد باید در اداره رفتار مالی ثبت شود. بررسی آن آسان است. اگر برنامه ای را پیدا کردید که دوست دارید، یک جستجوی آنلاین سریع به شما اطلاع می دهد که آیا استفاده از آن امن به نظر می رسد.

5 برنامه رایگان که در هزینه شما صرفه جویی می کند

محبوب ترین برنامه بودجه بندی رایگان که برخی از بهترین ویژگی ها را ارائه می دهد، برنامه Snoop است. در اداره رفتار مالی ثبت شده است و یک پلت فرم رایگان برای ثبت چندین حساب برای پیگیری تمام هزینه ها فراهم می کند. این می تواند کارت های اعتباری، حساب های نقدی و کارت های نقدی را ثبت کند تا بتوانید همه آنها را در یک برنامه مفید ببینید. همچنین می تواند راه های مفیدی را برای بهبود مخارج شما توصیه کند. به عنوان مثال، اگر ثبت کند که شما در یک فروشگاه خاص پول خرج کرده‌اید، ممکن است به‌روزرسانی‌هایی در مورد پیشنهادهایی دریافت کنید که برای جلوگیری از خرج بیش از حد دارند. این برای دریافت یک نمای کلی از جایی که می توانید پول خود را خرج کنید عالی است.

3. سکه ها را پس انداز کنید و پوندها از خودشان مراقبت خواهند کرد

کوپن کردن یک سرگرمی است که مدتهاست فراموش شده است. هر هفته مردم با مجلات و روزنامه‌های مختلف می‌نشستند و کوپن‌های زیادی را که برای صرفه‌جویی در هزینه ارائه می‌شد، برش می‌دادند. آنها از بسیاری از مغازه ها و امکانات بهره مند خواهند شد، حتی برای خانواده ها تعطیلات کاروانی را تنها با 11 پوند فراهم می کنند. با این حال، با تولد اینترنت، به نظر می رسد کوپن از بین رفته است… یا این اتفاق افتاده است؟

5 برنامه رایگان که در هزینه شما صرفه جویی می کند

هر چند وقت یکبار در زمان پیشنهاد معامله چیزی به سبد خرید آنلاین خود اضافه کرده اید؟ چند نفر از ما صندوق ورودی تبلیغاتی خود را چک می کنیم تا ببینیم میزان فروش چقدر است؟ جمعه سیاه نمونه بارز افرادی است که به دنبال بهترین معاملات هستند. با این حال، معاملات و فروش در طول سال اتفاق می‌افتد و بسیاری از سایت‌های برندهای بزرگ صرفه‌جویی قابل توجهی را با کدهای تبلیغاتی ارائه می‌کنند. اما بدون مجلات و روزنامه ها، کجا می توانید این کدها را پیدا کنید؟

خوب، یک برنامه برای آن وجود دارد!

فروشگاه برنامه خود را برای کدهای کوپن جستجو کنید و برنامه های زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها تخفیف های عالی برای بسیاری از فروشگاه ها ارائه دهید. آنها به طور مرتب به روز می شوند و پس انداز های مختلفی را برای شما فراهم می کنند که به مرور زمان جمع می شوند و در بانک چیزهای بیشتری برای شما باقی می گذارند. هرچه تعداد برنامه ها بیشتر باشد، بهتر است. با این حال، اگر آیفونی دارید که در آن تلاش می‌کنید فضایی برای همه برنامه‌های خود پیدا کنید، چرا آیفون قدیمی خود را مبادله نکنید و آن را به یکی از تلفن‌های بازسازی‌شده جدید ارتقا دهید؟ می توانید در یک تلفن جدید صرفه جویی کنید و برای همه برنامه های کوپن مورد نیاز خود جا داشته باشید!

4. همه چیز در مورد نکات است

سوپرمارکت ها جایی هستند که اکثر مردم پول خود را به طور منظم خرج می کنند. غذا ضروری است و چیزی نیست که واقعا بتوانید آن را کاهش دهید. با این حال، ما در یک لحظه حساس برای سوپرمارکت های رقیب هستیم. هر یک از آنها ادعا می کنند که کمترین قیمت ها، بهترین معاملات یا حتی پاداش های بهتر را دارند. اکثر سوپرمارکت های زنجیره ای ملی نوعی از تخفیف یا طرح وفاداری را ارائه می دهند که می تواند هر بار که خرید می کنید در هزینه شما صرفه جویی کند.

5 برنامه رایگان که در هزینه شما صرفه جویی می کند

همه چیز از طریق برنامه روی تلفن شما کار می کند، بنابراین لازم نیست نگران به خاطر سپردن کارت خود باشید. تنها چیزی که نیاز دارید تلفن و یک روش پرداخت است (که صادقانه بگوییم، به هر حال معمولاً تلفن شماست). و شما فقط به یک سوپرمارکت محدود نمی شوید، همه برنامه ها را دانلود کنید و هرگز نقطه ای را از دست ندهید! فقط بارکد موجود در این برنامه سوپرمارکت را اسکن کنید و میزان پس انداز را تماشا کنید. بسیاری از آنها فقط به شما اجازه می دهند آنها را در فروشگاه بازخرید کنید، اما برخی با سایر خرده فروشان بزرگ همکاری می کنند تا امتیاز یا تخفیف بیشتری به شما ارائه دهند.

حتی برخی از سوپرمارکت‌ها هنگام استفاده از کد وفاداری خود، قیمت‌هایی با تخفیف ارائه می‌دهند که حتی در هزینه شما صرفه‌جویی می‌کند. آنها نقاط عطفی را برای دستیابی به آن پیشنهاد پس انداز حتی بیشتر ارائه می دهند و اگر قبلاً از آنجا خرید می کنید، چرا مقداری پس انداز هم نگیرید؟

سوپرمارکت‌های برتر که طرح‌های وفاداری را ارائه می‌دهند عبارتند از Asda، Lidl، Sainsbury’s، Tescos و حتی Co-Op شما در گوشه. پس حتماً برنامه‌های آن‌ها را دانلود کنید و هر بار که سبد یا حتی ماشین خود را با برنامه Sainsbury’s Nectar Card پر می‌کنید، پس‌انداز کنید.

5. فروش و خرید دست دوم

چه قبل از کریسمس شلوغ باشد و چه برای نظافت بهاری آماده می‌شوید، ممکن است وسایل خانه، لباس و موارد دیگر داشته باشید که می‌تواند در هزینه شما صرفه‌جویی کند. در حالی که اهدای اقلامی که دیگر نیازی به آنها ندارید به خیریه همیشه خوشایند است، برای به دست آوردن سکه های اضافی، تعدادی از آنها را نگه دارید. بسیاری از برنامه ها به شما امکان می دهند عکسی سریع بگیرید و آن را برای خرید دیگران آپلود کنید. یک برنامه محبوب برای این کار Vinted است. شما می توانید بسیاری از اقلام را بدون کارمزد یا هزینه ای که سایر پلتفرم ها انتظار دارند بفروشید. فروش کاملا رایگان و خرید رایگان.

5 برنامه رایگان که در هزینه شما صرفه جویی می کند

ما می دانیم که صرف نظر از اینکه چقدر کیف پول تنگ باشد، چیزی بسیار رضایت بخش در لذت بردن از خود در فضای آنلاین وجود دارد. با استفاده از محصولاتی مانند Vinted، می توانید با کسری از قیمت خود را درمان کنید، و اکثر اقلام تقریباً کاملاً جدید هستند! بنابراین نه تنها در هزینه ها صرفه جویی می کنید، بلکه با کاهش میزان دفن زباله به محیط زیست نیز کمک خواهید کرد. بسیاری از برنامه‌های رایگان موجود برای دانلود، این نوع خرید را ارائه می‌دهند، پس چرا به فروشگاه برنامه خود نگاه نکنید و ببینید چگونه می‌توانید در هزینه خود صرفه‌جویی کنید؟

با این حال، اگر می‌خواهید فناوری قدیمی خود را پایدارتر از بین ببرید، چرا خدمات بازیافت تلفن ما را در نظر نگیرید؟ شما می توانید برای دستگاه های قدیمی خود پول نقد دریافت کنید، زیرا بدانید که آنها به بهترین شکل برای محیط زیست بازیافت شده اند. امروز یک قیمت دریافت کنید و ببینید چقدر می توانید برای تلفن قدیمی خود دریافت کنید.