منو سایت

10 بهترین برنامه جاسوسی آیفون در سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین برنامه جاسوسی آیفون در سال 2022

از برنامه های جاسوسی می توان برای ردیابی افراد بدون اطلاع او استفاده کرد. معمولاً افراد از برنامه های جاسوسی برای ردیابی تلفن خود، نظارت بر فرزندان خود یا ردیابی تلفن کارمند استفاده می کنند. ما استفاده از این برنامه ها را به هیچ وجه مخرب نمی پذیریم. هرگز نباید از برنامه های جاسوسی استفاده کنید مگر اینکه رضایت طرف مقابل را داشته باشید.

در این مقاله 10 بهترین اپلیکیشن جاسوسی برای آیفون را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

هشدار:

ما در مورد این برنامه ها به شما می گوییم تا بدانید چه چیزی در آنجا وجود دارد. قوانین قابل اجرا را جستجو کنید تا مطمئن شوید که آنها را نقض نمی کنید. در صورت نصب هر یک از این برنامه ها، مسئولانه استفاده کنید.

آنچه باید قبل از استفاده از برنامه جاسوسی بدانید

آیا برنامه های جاسوسی آیفون غیرقابل شناسایی هستند؟

بله نرم افزار جاسوسی آیفون به گونه ای طراحی شده است که غیرقابل شناسایی باشد. آنها خیلی مؤثر نخواهند بود برنامه های جاسوسی مخفی برای آیفوناگر فقط مردم می توانستند آنها را ردیابی کنند!

آیا می توانم بدون دست زدن به آیفون جاسوسی کنم؟

بله همه آیفون‌ها در سرویس iCloud اپل پشتیبان‌گیری می‌شوند. از آنجایی که این فضای ذخیره سازی ابری است، تلفن ها می توانند بدون نیاز به جیلبریک آیفون خود به آن دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، این فضای ذخیره‌سازی ابری به شما امکان می‌دهد بدون نصب نرم‌افزاری روی آیفون جاسوسی کنید.

چگونه بفهمم آیفون من با برنامه جاسوسی سازگار است؟

بهترین برنامه های جاسوسی برای آیفون باید سازگار باشند. با توجه به اینکه آنها در اپ استور اپل در دسترس هستند، خود برنامه باید آزمایش های سختی را پشت سر بگذارد و استانداردهای خاصی را رعایت کند. البته مطمئن شدن از کارکرد آن در آیفون یکی از این تست هاست.

آیا برای جاسوسی آیفون مورد نظر باید جیلبریک کنم؟

خیر همانطور که قبلا ذکر شد، از آنجایی که شما به فضای ذخیره سازی iCloud دسترسی دارید، هر برنامه جاسوسی برای آیفون باید بدون مشکل دسترسی داشته باشد.

10 بهترین برنامه جاسوسی آیفون در سال 2022

ما برخی از معتبرترین بررسی‌های فنی را در Tech Times، Engadget، ClaveGuard، و SpyEngage بررسی کردیم و لیست خود را از بهترین برنامه‌های جاسوسی آیفون گردآوری کردیم:

1. mSpy

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

10 بهترین برنامه جاسوسی آیفون در سال 2022

اگر به دنبال بهترین برنامه جاسوسی برای آیفون هستید، mSpy یکی از آنهاست. این شرکت به ارائه برنامه جاسوسی آیفون بدون جیلبریک، ردیابی آیفون و برنامه های تلفن اندرویدی افتخار می کند. از نظر خود برنامه، می توانید:

  • مشاهده پیامک های حذف شده
  • مشاهده پیامک های ورودی و خروجی و تاریخچه تماس
  • تلفن را با استفاده از سیستم GPS آنها ردیابی کنید

و این فقط نوک کوه یخ است. این برنامه طیف وسیعی از ویژگی ها را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد فردی را که از او جاسوسی می کنید ردیابی کنید. رابط کاربری نیز کاربر پسند است.

با این حال، نمی توان همین را برای تماس با خدمات مشتری گفت، زیرا بسیاری از آنها تجربیات بدی داشته اند. این، و شرکت تمایل به بازپرداخت خریدها ندارد، حتی اگر یک سیاست بازپرداخت جامع دارد.

2. iKeyMonitor

10 بهترین برنامه جاسوسی آیفون در سال 2022

برای کسانی که به دنبال برنامه های رایگان ردیابی آیفون هستند، گزینه بهتری است iKeyMonitor. این یک برنامه کنترل والدین قدرتمند و با استفاده آسان است که قادر به انجام چندین کار است. برخی از ویژگی ها عبارتند از:

  • نظارت بر پیام های متنی و تماس های تلفنی و رسانه های اجتماعی
  • بررسی وب سایت ها
  • ردیابی موقعیت مکانی

مزایای این برنامه ها این واقعیت است که آنها برنامه های رایگان برای شما در دسترس دارند، بنابراین ریسک مالی کمی وجود دارد. از بین همه آنها این بهترین است برنامه جاسوسی رایگان برای آیفون.

با این حال، این برنامه برای آیفون های قدیمی بهتر است. مشتریان با کارکرد برنامه دچار مشکل شده‌اند، زیرا تلفنی که آنها ردیابی می‌کنند دارای احراز هویت دو مرحله‌ای فعال است.

3. SPYERA

نقد اسپایرا |  SpyAppsMobile.com

جایگزین دیگری برای جاسوسی در آیفون استفاده از آن است SPYERA. مانند همه برنامه های دیگر تا کنون، این برنامه همان ویژگی های نظارت را پوشش می دهد. آنها همچنین در حال گسترش این ویژگی ها به رایانه های شخصی و تبلت ها هستند.

Spyera مزایای مختلفی دارد که سایر شرکت ها از آن استفاده نمی کنند، مانند ارائه نظارت مبتنی بر ابر. نصب برنامه نیز سریع و آسان است و کمتر از چهار دقیقه زمان می برد.

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

تنها مشکل این برنامه این است که گزینه های پرداخت قابل قبول محدود است. آنها فقط از طریق کارت های نقدی یا اعتباری پرداخت می کنند.

4. SpyRix

اسپریکس

یکی دیگر از رقبا برای بهترین نرم افزارهای جاسوسی آیفون است SpyRix. چه بخواهید بر فعالیت‌های فرزندان یا کارمندان خود نظارت کنید یا فقط به دنبال یک سرویس کیلاگر خوب باشید، SpyRix می‌تواند با نرم‌افزارهای مختلف بر اساس نیاز شما به شما کمک کند.

از بین تمام برنامه‌های موجود در این لیست، این یکی به شما امکان می‌دهد گوشی را روی هر چیزی نظارت کنید. همین امر می تواند در مورد رایانه ها نیز صدق کند. می توانید ابتدا کی لاگر آنها را به صورت رایگان امتحان کنید، بنابراین هیچ خطری برای امتحان کردن قبل از خرید وجود ندارد.

5. XNSPY

نحوه نظارت از راه دور آیفون بدون دسترسی به دستگاه

برای یکی دیگر از برنامه های نظارت بر آیفون، شما باید XNSPY. این شرکت از ویژگی‌های آسان و نرم‌افزار نظارت بر آیفون خود استفاده می‌کند و با توجه به نظرات مشتریان که به آسانی دانلود برنامه و شروع نظارت بر آن اشاره می‌کنند، منطقی است.

با این حال، بسیاری از مشتریان خاطرنشان کردند که خدمات مشتری آنها کم است. مانند برخی دیگر از شرکت های ذکر شده در بالا، مشتریان تجربه مثبتی از پشتیبانی مشتری نداشته اند.

6. Mobistealth

Mobistealth Opiniones Personal y Review 2020 - ¿Funciona realente?

Mobistealth یکی دیگر از بهترین ها است برنامه های جاسوسی برای آیفون برای امتحان. این شرکت این برنامه را ایجاد کرد تا آن را ساده، قابل دسترس و نامرئی کند.

این برنامه از نظر طراحی و امکانات ساده است. این می تواند چندین چیز را در آیفون نظارت کند، از جمله پیام های رسانه های اجتماعی و حتی مصرف داده ها.

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

تنها نقطه ضعف این است که ویژگی ها از نظر طراحی ساده هستند و به اندازه سایر برنامه ها شامل نمی شوند. همچنین، عدم وجود دوره آزمایشی به این معنی است که برای دسترسی باید هزینه پرداخت کنید. البته تا زمانی که قیمت مقرون به صرفه باشد، برای افراد آسان تر است که قبل از تصمیم گیری چیزی را امتحان کنند.

7. Web Watcher

بررسی WebWatcher برای آیفون و اندروید موبایل

یکی از بهترین برنامه های ردیابی آیفون را در نظر بگیرید ناظر وب. این شرکت به ارائه اپلیکیشنی می بالد که نیازی به جیلبریک ندارد و با نرم افزارهای اخیر iOS و همچنین گوشی های اندرویدی سازگار است.

نقطه فروش بزرگ ثبت هشدار است. این ویژگی پیام های مشکل را برجسته می کند. حدس و گمان را از موقعیت ها دور می کند و می تواند شما را از گفتگوهای غیر ضروری با فرزندانتان نجات دهد. علاوه بر این، آنها یک دوره آزمایشی نیز دارند که همیشه قابل قدردانی است.

با تمام موارد گفته شده، پشتیبانی مشتری آنها در بهترین حالت مشکوک است، زیرا افراد برای بازپرداخت یا کمک زمان بسیار دشواری دارند.

8. کوکوسپی

مزایا و معایب Cocospy Review 2020

یکی دیگر از بهترین برنامه های جاسوسی برای آیفون است کوکوپی. این به طور ویژه برای نظارت و ردیابی تلفن های کودکان طراحی شده است و می تواند بر روی سایر دستگاه های iOS نیز نصب شود.

به طور کلی، ویژگی های مختلف این برنامه فوق العاده هستند. بسیاری از مردم همچنین به سهولت استفاده از برنامه توجه می کنند. در هر پنج قاره این برنامه به طور جهانی پذیرفته شده است.

با در نظر گرفتن این موضوع، برخی از ویژگی ها وجود دارد که این برنامه پوشش نمی دهد. اگر می خواهید برنامه هایی مانند مسنجر و اسنپ چت را زیر نظر داشته باشید، ابتدا باید گوشی خود را جیلبریک کنید. همچنین فاقد دوره آزمایشی رایگان است.

9. HIGHSTERmobile

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

⌄ برای ادامه خواندن مقاله به پایین بروید ⌄

Revisión de Highster Mobile: Probado por nuestros experts - اسپانیا ...

برای نظارت بیشتر آیفون شما باید HIGHSTERmobile. مانند بسیاری از برنامه های دیگر در این لیست، این برنامه طیف گسترده ای از نظارت را ارائه می دهد. گزارش تماس ها را پوشش می دهد، دسترسی از راه دور و موقعیت مکانی GPS را فراهم می کند و تاریخچه وب، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر را نظارت می کند.

یکی از چیزهایی که در مورد این برنامه خوب است این است که این شرکت از یک سیاست پرداخت یکباره برای هزینه اشتراک پیروی می کند. بنابراین حتی اگر هزینه بیشتری برای برنامه پرداخت کنید، پس از چند ماه به ارزش پول خود خواهید رسید.

با این حال، اشکالاتی وجود دارد. اول اینکه پشتیبانی تلفنی رایگان نیست. برای یک جلسه 30 دقیقه ای 30 دلار از شما دریافت می شود. همچنین، ممکن است مجبور شوید برای دریافت خدمات منتظر بمانید، که در صورت نیاز به پاسخ فوری، ناراحت کننده است. نصب نیز پیچیده تر از آن چیزی است که تبلیغ می شود.

10. تغییر مسیر خودکار

چگونه پیام های متنی SMS/MMS را از iPhone خود به iPad خود فوروارد کنیم ...

آخرین برنامه ای که به شما کمک می کند به راحتی از تلفن ها جاسوسی کنید ارسال خودکار. شما به تلفن مورد نظر دسترسی خواهید داشت و مانند برنامه های جاسوسی قبلی، موارد مشابهی را مشاهده خواهید کرد.

یکی از مزایای واضح این برنامه این است که مانند Highster، برنامه های آنها یک بار پرداخت است. همچنین دسترسی به رسانه ها و فایل های صوتی را فراهم می کند که در مقایسه با آنچه که سایر برنامه ها معمولاً ارائه می دهند یک ویژگی اضافی است.

تنها مشکل آشکار این برنامه این است که شما باید گوشی خود را جیلبریک کنید. همچنین، این چیزی است که شرکت در تبلیغات خود نادیده می گیرد.

خط پایین

نرم افزارهای جاسوسی چیزی است که بسیاری از مردم به دنبال آن هستند. شرکت‌هایی ظهور کرده‌اند و تلاش کرده‌اند تا به این چالش رسیدگی کنند، اما هنوز برخی مسائل وجود دارد. مواردی مانند الزام تلفن‌ها به جیلبریک یا روت شدن در خدمات ضعیف مشتریان، مشکلات آشکاری هستند. با این حال، بهترین برنامه های جاسوسی فوق برای آیفون بر این مشکلات غلبه کرده اند.

اعتبار عکس ویژه: یوسف سرحان از طریق unsplash.com