منو سایت

چگونه iCloud را از آیفون خود حذف کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه iCloud را از آیفون خود حذف کنیم

iCloud ابزاری فوق‌العاده راحت و مفید است که می‌توانید هنگام استفاده از آن در آیفون خود داشته باشید. سرویس ابری با پشتیبان‌گیری از عکس‌ها، ویدیوها، برنامه‌ها و سایر داده‌ها به صورت ایمن و ایمن، ذخیره‌سازی از راه دور را برای کاربران آیفون ارائه می‌کند. iCloud حتی می تواند در صورت گم شدن گوشی خود به شما کمک کند آن را پیدا کنید، اما زمانی که تصمیم گرفتید زمان فروش آیفون قدیمی خود رسیده است، مهم است که حساب iCloud خود را از تلفن خود حذف کنید.

چرا باید iCloud را از آیفون خود حذف کنم؟

حساب iCloud شما احتمالاً حاوی اطلاعات شخصی زیادی در مورد شما خواهد بود، در اینجا فقط چند مورد از مواردی که در حساب iCloud شما پشتیبان گرفته شده است، شاید بدون اینکه حتی متوجه شوید، آورده شده است:

  • پیام های iMessage، SMS و MMS
  • عکس‌ها و ویدیوها در آیفون شما و سایر دستگاه‌های اپل متصل به حساب iCloud (برای مثال، iPad، Apple Watch)
  • تاریخچه خرید خدمات اپل
  • مخاطبین، تقویم
  • تنظیمات دستگاه
  • فایل ها و پوشه های ذخیره شده در iCloud Drive

اطلاعات شخصی زیادی در آنجا وجود خواهد داشت، و در حالی که iCloud یک سرویس یکپارچه و فوق‌العاده راحت ارائه می‌دهد، شما نمی‌خواهید این اطلاعات در دست کسی باشد که نمی‌شناسید.

آیفون شما به حساب iCloud شما مرتبط است، بنابراین باید این دو را قطع کنید تا از دسترسی هر کسی به حساب شما جلوگیری کنید و به مالک جدید اجازه دهید حساب iCloud خود را پیوند دهد. بنابراین اگر زمان فروش آیفون 13، آیفون 12 یا هر مدل آیفون دیگری فرا رسیده است، زمان آن فرا رسیده است که نحوه حذف اکانت iCloud از آیفون را نیز برای اطمینان از محافظت از اطلاعات شخصی خود بیابید.

مطالب مد روز، شاد، زیبا، ناز، جذاب، دختر سبزه جذاب با موهای موج دار در پیراهن جین گاه به گاه، تایپ کردن روی تلفن، جدا شده در پس زمینه خاکستری

همچنین پاک کردن آیفون آماده فروش و حذف حساب iCloud خود بسیار مهم است، زیرا این کار فروش آیفون شما را به یک شرکت بازیافت گوشی مانند Mazuma Mobile سرعت می بخشد. حساب iCloud شما با رمز عبور محافظت می شود و فقط توسط مالک قابل دسترسی است، بنابراین اگر تلفن خود را با حساب iCloud دست نخورده برای ما ارسال کنید، ما نمی توانیم بدون تماس قبلی با شما کار را تکمیل کنیم.

قبل از حذف iCloud از آیفون چه باید کرد؟

قبل از اینکه حساب iCloud خود را از آیفون خود حذف کنید، باید برای آخرین بار از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. به یاد داشته باشید که حساب iCloud خود را حذف نمی کنید. شما به سادگی آن را از دستگاه خود جدا کنید تا برای کسی غیر از شما قابل دسترسی نباشد. پس از ثبت حساب iCloud خود در آیفون جدید، همچنان به همه چیز دسترسی خواهید داشت.

برای پشتیبان گیری از آیفون خود، آن را باز کنید تنظیمات > نمایه. در این مرحله باید خود را وارد کنید رمز عبور اپل آیدی. اگر رمز عبور خود را نمی دانید، بهترین کار این است که به وب سایت پشتیبانی اپل مراجعه کرده و دستورالعمل ها را دنبال کنید. پس از ورود، انتخاب کنید iCloud > iCloud Backup > Backup Now.

پس از تهیه نسخه پشتیبان و آماده فروش، نوبت به حذف iCloud از گوشی خود می رسد.

مفهوم رندر سه بعدی، محاسبات ابری و نرم افزار مدیریت فایل.

نحوه حذف iCloud از آیفون

به شرطی که رمز عبور Apple ID خود را داشته باشید، دو راه سریع و آسان برای حذف iCloud از آیفون وجود دارد. ابتدا، بیایید به حذف iCloud به طور مستقیم از دستگاه خود نگاه کنیم.

iCloud را با آیفون خود حذف کنید (iOS 10.3 یا بالاتر)

هدایت به تنظیمات > نمایه و خود را وارد کنید رمز عبور اپل آیدی. به پایین بروید لغو اشتراک (این در پایین صفحه نمایش خواهد بود). از شما خواسته می شود که رمز عبور خود را دوباره وارد کرده و سپس انتخاب کنید خاموش کنید. هر اطلاعاتی که ظاهر می شود را با دقت بخوانید و پس از پایان کار، روی ضربه بزنید لغو اشتراک.

iCloud را با آیفون خود حذف کنید (iOS 10.2 یا جدیدتر)

هدایت به تنظیمات > iCloud > خروج از سیستم. انتخاب کنید لغو اشتراک دوباره پس حذف از دستگاه من و خود را وارد کنید رمز عبور اپل آیدی.

فرض کنید تلفن خود را در دسترس ندارید یا به حدی آسیب دیده است که امکان پیمایش به تنظیمات دستگاه وجود ندارد. نگران نباش؛ همچنان می توانید حساب iCloud خود را از راه دور با استفاده از دستگاه یا رایانه دیگری حذف کنید.

iCloud را از راه دور حذف کنید

قابل اعتماد و متخصص iCloud.com و با خود وارد شوید شناسه اپل. هدایت به iPhone My > All Devices را پیدا کنید و آیفونی را که می خواهید از حساب iCloud خود حذف کنید انتخاب کنید. انتخاب کنید پاک کردن آیفون > بعدیو تا رسیدن ادامه دهید حذف از حساب – حالا کارت تمام شد!

هشدار امنیتی رمز عبور  تصویر برداری

حذف iCloud از آیفون بدون رمز عبور

اگر رمز عبور Apple ID خود را فراموش کرده اید، هنوز راه حل هایی برای حذف حساب iCloud از حساب خود وجود دارد. با این حال، بسیاری از این راه‌حل‌ها شامل استفاده از نرم‌افزار شخص ثالث است، که ممکن است در انجام آن احساس راحتی نکنید، یا خطر دانلود نرم‌افزار از منبع نامعتبر را به خطر بیندازید.

در این شرایط، بهترین کاری که باید امتحان کنید این است که رمز عبور خود را از طریق پشتیبانی اپل بازیابی یا تنظیم مجدد کنید. به این ترتیب شما مستقیماً با اپل کار خواهید کرد و خطر بروز مشکل از بین می رود. اگر راضی نیستید، توصیه می کنیم گوشی خود را به یک مرکز خدمات حرفه ای و قابل اعتماد یا یک فروشگاه اپل ببرید.

پس از تکمیل مراحل بالا، به Sell My iPhone بروید و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید تا متوجه شوید که چه مقدار می‌توانید برای دستگاه قدیمی خود دریافت کنید و چه کارهای دیگری باید قبل از ارسال آن به Mazuma انجام دهید.