منو سایت

چگونه هزینه یک گوشی جدید را کاهش دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه هزینه یک گوشی جدید را کاهش دهیم

از افزایش تورم تا فصل تعطیلات آینده، مراقبت از سکه های خود در حال حاضر ضروری است. با این حال، اگر قرارداد شما به پایان رسیده باشد، ممکن است بهترین گزینه را برای جلوگیری از خرج کردن پول زیاد برای یک تلفن جدید در نظر بگیرید. بنابراین ما در حال بررسی راه‌هایی هستیم که می‌توانید پس از پایان قراردادتان پس‌انداز کنید.

خرید بسیار زیادی در تلفن های بازسازی شده

بهترین چیز بعدی برای یک گوشی جدید چیست؟ گوشی ای که به نظر می رسد و مانند یک گوشی کاملا جدید بدون قیمت گوشی جدید کار می کند. راه‌های مختلفی برای تهیه یک دستگاه دست دوم ارزان قیمت وجود دارد، اما بزرگترین مشکلی که بسیاری در هنگام پیدا کردن یک گوشی دست دوم دارند این است که نمی‌دانند هنگام دریافت آن در چه وضعیتی قرار می‌گیرد.

خرید حضوری یک گوشی دست دوم با خطرات زیادی همراه است، از جمله اینکه نمی‌دانید وضعیت خوبی دارد یا خیر، مشکلی در آن وجود دارد یا اینکه ممکن است اثر انگشت شخص دیگری روی آن باشد. اگر این موضوع شما را آزار می دهد، چرا یک دستگاه بازسازی شده تهیه نمی کنید؟ در Mazuma، ما طیف گسترده ای از تلفن های هوشمند ارزان را برای فروش با قیمت بسیار پایین تر از خرید یک گوشی کاملاً جدید داریم. هر تلفن همراهی که دریافت می‌کنیم یک فرآیند آزمایشی گسترده را طی کرده است که وضعیت تلفن را ارزیابی می‌کند و به مهندسان متخصص ما اجازه می‌دهد تا گوشی را به وضعیت تقریباً جدید بازگردانند. با یک تلفن بازسازی شده از Mazuma، می توانید هنگام دریافت دستگاه جدید خود روی کمال حساب کنید.

دستگاه های قدیمی خود را مبادله کنید

وقتی نوبت به خرید یک گوشی جدید می‌رسد، می‌تواند یک پنی بسیار هزینه داشته باشد، اما چند گوشی قدیمی دارید؟ با گذشت زمان، همه ما مقصر بوده ایم که وسایل قدیمی را در قبرستان تلفن در کشو یا کمد خود جمع آوری کرده ایم. ما همیشه خودمان را متقاعد می‌کنیم که درایو را پاک کنیم و آن را بفروشیم، اما مال شما چقدر آنجا نشسته است؟

چگونه هزینه یک گوشی جدید را کاهش دهیم

با گذشت زمان، هر ساله با عرضه یک دستگاه جدید، قیمت گوشی ها کمتر شده است. به گوشی های قدیمی نچسبید. آنها را بفروشید و خود را با یک ارتقای جدید بدون برچسب قیمت بزرگ پذیرا شوید.

تجارت با تلفن همراه قدیمی خود را در نظر بگیرید، از شر دستگاه های قدیمی خود خلاص شوید و مقداری پول نقد به دست آورید. این بهترین راه برای آزاد کردن مقداری فضا و دریافت کمک برای جمع آوری پول برای تلفن جدیدتان است. فرآیند ما ساده، آسان و سریع است و اغلب می‌توانید در همان روزی که تلفنتان را دریافت می‌کنیم، وجوه را در بانک خود دریافت کنید. ما می‌توانیم رقابتی‌ترین قیمت‌ها را به صورت آنلاین ارائه دهیم، پس چرا از معامله آیفون استفاده نکنیم؟

از قراردادهای گران قیمت خودداری کنید

در حالی که ممکن است گرفتن یک تلفن جدید با قرارداد آسان تر به نظر برسد، اما همیشه ارزان ترین گزینه نیست. از هزینه های اولیه، بهره و طرح داده، ممکن است برای دستگاه خود بیشتر از خرید مستقیم آن بپردازید. برای مثال، آیفون 12 قرمز (محصول) قرمز با 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی را در نظر بگیرید. خرید مستقیم یک محصول جدید از اپل می تواند 809 پوند برای شما هزینه داشته باشد، یا خرید آن بر اساس قرارداد با طرح پیشنهادی از EE ممکن است بیش از 1500 پوند هزینه داشته باشد. از طرف دیگر، برای آیفون 12 دقیق ما هزینه بسیار کمتری خواهید پرداخت، با قیمت ما فقط 609.99 پوند! این تقریباً 200 پوند پس انداز و بدون پرداخت مداوم است.

چگونه هزینه یک گوشی جدید را کاهش دهیم

در صورت تمام شدن پول نقد به مدت یک ماه، پرداخت یکسره تلفن خود، نگرانی هزینه های ماهانه را به حداقل می رساند. همچنین خطر افزایش قیمت در اواسط قرارداد، تغییر شرایط و موارد دیگر وجود دارد که می تواند مانع از پرداخت قرارداد ماهانه خود در آینده شود. البته این ما را به گزینه نهایی، معاملات فقط سیم‌کارت، می‌رساند.

چیزی که خراب نیست را تعمیر نکنید

فرض کنید به پایان قراردادتان رسیده‌اید، گوشی شما در وضعیت عالی کار می‌کند و به خوبی روزی که آن را خریده‌اید به نظر می‌رسد – چرا آن را عوض کنید؟ البته، اگر به دنبال مدل جدیدتر یا چیز متفاوتی هستید، همیشه می توانید تلفن همراه خود را معامله کنید تا قیمت بسیار خوبی نسبت به شرایط آن داشته باشید. با این حال، اگر هنوز از گوشی خود راضی هستید و به گوشی جدید نیاز ندارید، نیازی به ارتقا ندارید.

چگونه هزینه یک گوشی جدید را کاهش دهیم

با بحران هزینه زندگی، ما شاهد بوده ایم که افراد بیشتری به تلفن های خود چسبیده اند یا پس از معامله با تلفن های قدیمی خود، دستگاه های بازسازی شده خریداری می کنند. به نظر می رسد داشتن جدیدترین گوشی دیگر یک روند نیست و در آخرین نسخه اپل یعنی آیفون 14 دیده می شود. فروش دستگاه جدید نسبت به نسل قبلی خود 11 درصد کاهش یافته است. عوامل زیادی می توانند در این امر نقش داشته باشند، اما با توجه به اینکه همه به دنبال بستن کمربند خود هستند، شاید یک معامله فقط سیم کارت راه حل باشد.

فقط با سیم‌کارت، لازم نیست نگران هزینه‌های ماهانه بالا باشید، زیرا اکثر آنها می‌توانند قراردادهای دائمی باشند و به شما امکان می‌دهند هر زمان که انتخاب کردید، انصراف دهید. یا اگر قرارداد 12/24 ماهه را انتخاب کنید، فقط برای آنچه نیاز دارید پرداخت می کنید. اکثر آنها با دقایق و گفتگوی نامحدود ارائه می شوند، بنابراین تنها عاملی که باید در نظر گرفته شود داده است. می‌توانید از طریق ارائه‌دهنده شبکه خود، میزان مصرف داده فعلی خود را پیدا کنید، که به شما ایده می‌دهد که به دنبال چه چیزی باشید.

خرید و فروش با مازوما

بنابراین چه به دنبال خرید یک گوشی هوشمند با قیمت پایین‌تر از یک خرده‌فروش کاملاً جدید هستید، یا می‌خواهید از خدمات فروش تلفن همراه ما برای به دست آوردن پول نقد اضافی برای پرداخت یک گوشی جدید استفاده کنید، ما می‌توانیم کمک کنیم!

حتی اگر قصد فروش یک گوشی خراب را دارید، چرا بررسی نکنید که چقدر به دست خواهید آورد؟ ما می خواهیم به هر گوشی جان تازه ای بدهیم، بنابراین مهم نیست که تلفن شما در چه شرایطی است، امروز یک قیمت آنلاین دریافت کنید.

ما نرخ های عالی معامله، پرداخت های سریع و واحدهای بازسازی شده فوق العاده را ارائه می دهیم.