منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه تلفن های همراه بازسازی شده تست و رتبه بندی می شوند

چگونه تلفن های همراه بازسازی شده تست و رتبه بندی می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه تلفن های همراه بازسازی شده تست و رتبه بندی می شوند

اینجا در Mazuma HQ، هزاران تلفنی را که مردم هر ماه برای ما ارسال می‌کنند، آزمایش، درجه‌بندی و ارتقا می‌دهیم. سیستم درجه بندی عمیق ما به ما این امکان را می دهد که در مورد وضعیت همه تلفن های بازسازی شده ای که به فروش خود ادامه می دهیم شفاف باشیم. همچنین به تیم ما کمک می‌کند تا تصمیم بگیرد که آیا تلفن می‌تواند بازسازی شود و خانه جدیدی به آن داده شود یا اینکه عمر مفید آن به پایان رسیده و برای بازیافت آماده است.

چه به دنبال خرید و فروش تلفن خود با پول نقد یا خرید یک تلفن مرمت شده باشید، درک سیستم درجه بندی و اتفاقی که برای دستگاهی که راه خود را به Mazuma پیدا می کند، به شما آرامش می دهد که سود بسیار خوبی دریافت می کنید. هر زمان.

تلفن بازسازی شده چیست؟

اولین چیزی که باید ایجاد کنیم: تلفن بازسازی شده چیست؟ ما یک مقاله کامل در مورد آن داریم، اما به طور خلاصه، تلفن بازسازی شده دستگاهی است که صاحب قبلی داشته است. تفاوت بین تلفن های نوسازی شده و کارکرده در این است که در حالی که یک تلفن دست دوم معمولاً توسط یک فرد به طور معمول فروخته می شود، یک تلفن بازسازی شده آزمایش های دقیق و گاهی اوقات تعمیر شده است تا اطمینان حاصل شود که استاندارد خاصی را قبل از فروش مجدد دارد.

چگونه تلفن های همراه بازسازی شده تست و رتبه بندی می شوند

تست الکترونیکی

تست های خاصی وجود دارد که برای اطمینان از وضعیت کار دستگاه و ارزیابی صحیح آن باید انجام شود. یکی از این آزمایشات الکترونیکی است که به تعیین اینکه آیا دستگاه در شرایط کافی برای بازسازی قرار دارد یا خیر کمک می کند. این به معنی آزمایش برای مواردی مانند:

  • عملکرد دوربین
  • پاسخگویی صفحه لمسی
  • اتصال بلوتوث و وای فای
  • عملکرد دکمه
  • کیفیت بلندگو و میکروفون
  • ظرفیت باتری

اینها تنها تعدادی از مواردی است که دستگاه برای آنها ارزیابی می شود. در صورت موفقیت در تست ها، دستگاه کاندیدای خوبی برای تعمیر است. شایان ذکر است که در این مرحله دستگاه از تمام داده‌های موجود از مالک قبلی پاک می‌شود، در صورتی که قبلاً این کار را نکرده است، از شبکه آن باز می‌شود و بازنشانی کارخانه‌ای انجام می‌شود.

طبقه بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

تمام دستگاه هایی که مرحله تست الکترونیکی را پشت سر بگذارند برای ارزیابی زیبایی ارسال می شوند. تلفن‌های بازسازی‌شده می‌توانند شامل هر چیزی باشند، از ارتقای ناخواسته‌ای که به ندرت مورد استفاده قرار گرفته‌اند تا دستگاه‌های محبوبی که در طول سال‌ها به سهم خود دچار ضربه‌ها و خراش‌ها شده‌اند. به همین دلیل است که بررسی و ارزیابی لوازم آرایشی بسیار مهم است، زیرا به تعیین کیفیت گوشی قبل از فروش مجدد کمک می کند.

هنگامی که تلفن ها مبادله می شوند، دستگاه ها به طور کامل از نظر خراش، فرورفتگی و خراش روی صفحه، بدنه، لنز دوربین، قاب دوربین و پورت ها بررسی می شوند. در این مرحله، اگر دستگاهی دارای خراش های عمیق، تراشه، صفحه آسیب دیده یا هر آسیب فیزیکی قابل توجهی باشد، برای نوسازی مناسب نخواهد بود و نیاز به بازیافت دارد.

چگونه تلفن های همراه بازسازی شده تست و رتبه بندی می شوند

سیستم رتبه بندی به روز شده

سیستم رتبه بندی وضعیت یک تلفن بازسازی شده را شناسایی می کند و به مردم ایده می دهد که چه انتظاراتی از دستگاه دارند. تلفن ها با AC درجه بندی می شوند که A بهترین و C پایین ترین است.

درجه A

کلاس A بهترین کیفیتی است که می توانید برای یک گوشی بازسازی شده دریافت کنید. این معمولاً به این معنی است که دستگاه مانند نو است، با علائم بسیار کمی از استفاده قبلی و فقط خراش یا خراش بسیار خفیف روی قاب، در صورت وجود. گوشی کاملا تست شده و کاملا سالم می باشد.

درجه B

اندکی پایین آمدن از دستگاه‌های کلاس A، کلاس B، نشانه‌هایی از استفاده در خراش یا خراش‌های خفیف خواهند داشت. با این حال، این عیوب تنها جنبه زیبایی دارند و بر عملکرد دستگاه تأثیری نخواهد داشت. گوشی کاملا تست شده و کاملا سالم می باشد.

درجه C

درجه C کم‌کیفیت‌ترین تلفن مرمت‌شده‌ای است که می‌توانید تهیه کنید و نشانه‌های قابل توجهی از استفاده از مالک قبلی را نشان می‌دهد. این می تواند به معنای فرورفتگی، خراش یا خراش باشد. با این حال، شایان ذکر است که هر گونه آسیب صرفاً جنبه زیبایی دارد و گوشی نیز مانند کلاس A و B در حالت کارکرد کامل تست خواهد شد.

بنابراین اگر فکر کرده اید، چرا یک گوشی بازسازی شده را انتخاب کنید؟ اینجا پاسخ شماست! شما می‌توانید دستگاهی را در شرایط تقریباً سالم با قیمت بسیار کمتری نسبت به خرید کاملاً نو تحویل بگیرید.

چگونه تلفن های همراه بازسازی شده تست و رتبه بندی می شوند

بعد از ارزیابی گوشی چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که تلفن رتبه بندی خود را دریافت کرد، برای یک خانه جدید آماده است. برخی از این ها در نهایت به صورت آنلاین فروخته می شوند، مانند مواردی که در فروشگاه Mazuma ما پیدا می کنید. سایرین به شرکای بازیافت ما فرستاده می شوند که شامل خرده فروشان تلفن همراه، مراکز تعمیرات و شرکت های بیمه می شود و در نهایت به دست افرادی در سراسر کشور می رسد که به دنبال یک تلفن مقرون به صرفه هستند.

برای گوشی هایی که به دلیل شرایطشان نمی توانیم تعمیر کنیم، این پایان راه نیست. ما متعهد هستیم که از هر دستگاهی که اینجا در Mazuma دریافت می کنیم بیشترین بهره را ببریم. تلفن‌های شکسته یا آن‌هایی که کاملاً برای نوسازی مناسب نیستند، تمام قطعات قابل بازیافت خود را از بین می‌برند و تمام اجزای کار می‌توانند حتی برای تعمیر سایر دستگاه‌هایی که خانه جدیدی پیدا می‌کنند استفاده شوند.

به همین دلیل است که ما هر کسی را که دستگاه‌های قدیمی دارند، صرف نظر از شرایط، تشویق می‌کنیم تا به صفحه فروش تلفن من مراجعه کنند و بدانند چه چیزی را می‌توانیم برای دستگاه‌های قدیمی‌تان تهیه کنیم.