منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چه چیز دیگری می توانم برای پول به مازوما بفروشم؟

چه چیز دیگری می توانم برای پول به مازوما بفروشم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چه چیز دیگری می توانم برای پول به مازوما بفروشم؟

زباله های الکترونیکی (e-waste) به هر وسیله یا تجهیزات الکترونیکی ناخواسته از جمله رایانه، تلفن همراه، تلویزیون و سایر لوازم الکترونیکی اطلاق می شود. این اقلام اغلب حاوی مواد خطرناکی مانند سرب و جیوه هستند که در صورت عدم دفع صحیح می توانند به محیط زیست آسیب بزنند.

تأثیر زباله های الکترونیکی بر محیط زیست قطعاً جای نگرانی دارد. وقتی وسایل الکترونیکی به درستی دفع نمی شوند، مواد خطرناک می توانند به خاک و آب های زیرزمینی نفوذ کنند و محیط را آلوده کنند. سوزاندن زباله های الکترونیکی برای استخراج فلزات با ارزش نیز می تواند بخارات سمی را در هوا منتشر کند که می تواند باعث مشکلات تنفسی و سایر مشکلات سلامتی برای ساکنان اطراف شود. علاوه بر این، زباله های الکترونیکی اغلب به محل های دفن زباله ختم می شوند و فضای ارزشمندی را اشغال می کنند و به طور بالقوه محیط را آلوده می کنند.

نحوه دفع صحیح زباله های الکترونیکی

اکثر مراکز بازیافت محلی امکاناتی را ارائه می دهند که می توانید به درستی وسایل الکتریکی ناخواسته را دفع کنید، اما یک راه عالی برای اطمینان از اینکه دستگاه قدیمی یا شکسته شما عمر بسیار بهتری نسبت به ریختن در یک مرکز بازیافت خواهد داشت، وجود دارد.

دستگاه های خود را عوض کنید! می‌توانید برای دستگاه قدیمی‌تان پول نقد دریافت کنید و مطمئن شوید که به‌طور مسئولانه بازیافت می‌شود. البته، برای استفاده حداکثری از دستگاه قدیمی خود، می توانید آن را با یک نهاد مسئول مانند Mazuma Mobile جایگزین کنید. ما دستگاه‌ها را در هر شرایطی می‌پذیریم، از صفحه‌نمایش ترک‌خورده گرفته تا درگاه‌های شارژ شکسته، از دیدن همه آنها خوشحالیم.

Mazuma چه دستگاه هایی را می تواند خریداری کند؟

در حالی که ما با خدمات فروش تلفن همراه خود در آوردن زندگی جدید به تلفن های همراه قدیمی متخصص هستیم، همچنین می توانیم با خدمات مختلف دیگر به شما کمک کنیم از شر فناوری ناخواسته خلاص شوید:

خواه دستگاه شما خراب باشد یا فقط نیاز به به روز رسانی و پولیش داشته باشد، ما می توانیم آن را از دست شما برداریم. ما بهترین قیمت را با توجه به وضعیت دستگاه شما ارائه می دهیم، و پول اغلب در همان روز کاری که لپ تاپ، کنسول، تبلت یا ساعت شما را دریافت می کنیم به شما داده می شود.

مزایای بازیافت دستگاه الکترونیکی شما چیست؟

اگرچه ممکن است فوراً مزایای بازیافت دستگاه الکترونیکی خود را نبینید، دلایل زیادی برای انجام این کار وجود دارد.

چه چیز دیگری می توانم برای پول به مازوما بفروشم؟

  • حفاظت از منابع. بسیاری از فلزات گرانبها مانند طلا، نقره و مس برای ایجاد قطعات الکتریکی استفاده می شوند. جهان به آرامی از این منابع رو به اتمام است، بنابراین اطمینان از جمع‌آوری هرچه بیشتر آنها از زباله‌های الکترونیکی به ما کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که عرضه ما بیشتر از سطح پیش‌بینی‌شده فعلی باقی می‌ماند.
  • کاهش زباله های دفن شده. هرچه زباله های الکترونیکی بیشتر به محل های دفن زباله برسند، بزرگتر می شوند. سرریز محل دفن زباله یک مشکل جدی در سراسر جهان است و فشار بر آن غیرقابل کنترل است. با اضافه کردن یک مورد کمتر، می توانید مطمئن باشید که نقش خود را در محافظت از آینده جهان و مشکلات دفن زباله ایفا می کنید.
  • ذخیره انرژی. هنگام بازیافت اقلام خود، دو گزینه برای دستگاه وجود دارد. یا دستگاه‌های شما بازسازی شده‌اند و امکان فروش و استفاده از آن‌ها فراهم می‌شود، یا قطعات قابل استفاده از آن‌ها حذف می‌شود. در هر صورت، هر جزء برای جلوگیری از نیاز به مواد جدید استفاده می شود. این مقدار انرژی مصرف شده توسط یک سرو خوب را کاهش می دهد.
  • ایجاد اشتغال. صنعت بازیافت زباله های الکترونیکی می تواند در زمینه هایی مانند جمع آوری، حمل و نقل و فرآوری شغل ایجاد کند. بازیافت دستگاه های الکترونیکی همچنین می تواند توسعه فناوری ها و نوآوری های جدید در صنعت را تحریک کند.

چرا از Mazuma برای بازیافت استفاده کنیم؟

خوب، شما در حال حاضر اینجا هستید، پس چرا به این موضوع نگاه نکنید که با فروش دستگاه های خود به ما در Mazuma چقدر می توانید به دست آورید؟ ما یک قیمت آنلاین رایگان ارائه می دهیم و تا زمانی که دستگاه دقیقاً همانطور که در قیمت خود توضیح داده اید باشد، پول را مستقیماً برای شما ارسال می کنیم. این فرآیند بسیار آسان است و شما می توانید تنها در چند ساعت از شر دستگاه های ناخواسته خود خلاص شوید. ما برخی از رقابتی ترین قیمت ها را ارائه می دهیم و متعهد به بازیافت و استفاده مجدد از تلفن ها و دستگاه ها برای کاهش زباله های الکترونیکی هستیم.

از آنجایی که شما بسیار قوی هستید، می توانید مطمئن باشید که دستگاه های شما در دستان خوبی هستند. دلایل زیادی برای انتخاب Mazuma وجود دارد، اما بین خدمات آزمایشی گسترده و فرآیند آسان، بازیافت وسایل الکترونیکی شما هرگز آسان‌تر یا ایمن‌تر نبوده است.